Gedimino kalnas

Gedimino kalno avarinė būklė ir procesai vykstantys siekiant ją sutvarkyti turi būti maksimaliai skaidrūs, o visuomenė informuota išsamiai. Todėl sukūrėme šį tinklapį, į kurį surinksime ir viešai pateiksime visą informaciją ir dokumentus. Duomenis pateikiame kartu su Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija.

Čia pateikiame sąrašą dokumentų, kuriuos planuosime pateikti pirmiausia. Jeigu manote, kad turėtume atskleisti kažką daugiau, parašykite mums šioje formoje.

 1. Visos ekspertų/ekspertų komisijų išvados dėl kalno buklės (per praėjusius 10 metų)
 2. Visi ekspertų/ekspertų komisijų rekomenduoti darbai (per praėjusius 10 metų) ir su jų įgyvendinimu susiję dokumentai
 3. Dokumentai dėl 2013 m. „Lietuvos paminklai“ užsakymu atliktų darbų. Kurių metu kalne buvo statomi vandens nutekėjimui skirti šuliniai ir nutekėjimo irenginiai:
  1. Darbų užsakymo dokumentai (sutartis, kurioje išvardinti konkretūs darbai ir kuria „Lietuvos paminklai“ pasirašė su rangovu (UAB „Nirvana“));
  2. Darbų sąmata;
  3. Darbų perdavimo-priėmimo aktas;
  4. Objekto priėmimo kaip tinkamo eksploatuoti aktas;
  5. Techninės darbu priežiūros vykdymą irodantys dokumentai, techninės darbų priežiūros dokumentai, įskaitant techninės priežiūros vykdymo aktus.
 4. Planuojamų atlikti darbų planas ir trumpa informacija, kuo grindžiamas būtent toks darbų planas.

Jeigu turite šiuos ar kitus svarbius dokumentus, duomenis ar informaciją, atsiųskite juos mums per WeTransfer sistemą adresu atviras@vilnius.lt.

Preliminarus Lenkijos geologų tyrimo pristatymas

Tvarkybos projektai

Atlikti tvarkybos darbai ir kiti dokumentai