Startuolių smėliadėžė

TrackDuck

Šis įrankis skirtas tinklalapiui, padeda surasti nekorektiškai veikiančias vietas Vilnius.lt svetainėje. Tai palengvina bendravimą su interesantais ir padeda greit ištaisyti pastebėtus netikslumus. Tikimės, kad surinktas grįžtamasis ryšys padės suprasti ir dažnai kylančias problemas, kurias galėtume išspręsti kuriant naują svetainės versiją.

Plačiau
Feedpresso

Savivaldybė taip pat testuoja programėlę Feedpresso. Ši programėlė surenka informaciją iš daugelio savivaldybės ir žiniasklaidos resursų, tad čia naujienas apie Vilnių rasite vienoje vietoje. Artimiausiu metu programėlės turinį papildys Vilniaus renginių informacija bei vis daugiau portalų. Programėlė veikia Android platformoje.

Išbandykite!
RaceOptimizer

Dar vienas savivaldybėje testuojamas startuolių projektas – mobilioji programėlė „RaceOptimizer“ – padės efektyviau planuoti ir organizuoti įvairius miesto renginius, o renginio organizatoriams ir dalyviams paprasčiau bendradarbiauti. „RaceOptimizer“ bus parankus ir efektyvus įrankis organizuojant maratonus ir bėgimus, kurie Vilniuje itin populiarūs ir dažni. Pirmąkart programėlė bus išbandyta balandžio mėnesį, bėgime „We Run Vilnius“.


Plačiau
PulseTip

Personalo apklausų bei analizės įrankis „PulseTip“ Vilniaus savivaldybėje startuos vasario mėnesį ir bus nemokamai naudojamas iki balandžio. „PulseTip” sprendimas – kasdienėse darbuotojų susibūrimo vietose įrengti terminalai, kurie užduoda aktualius dienos ar savaitės klausimus, darbuotojų atsakymai gaunami labai operatyviai. Savivaldybės personalo specialistai „PulseTip” pagalba galės greitai išanalizuoti ir reaguoti į darbuotojų nuomonę, tobulinant darbo aplinką. Šį įrankį taip pat galima pritaikyti saugos ir kitiems mokymams, informacijos sklaidai bei diskusijoms.

Plačiau

Turite produktą, kuris būtų naudingas miestiečiams ar savivaldybei? Savo pitch’us siųskite mums užpildę pateiktą formą:
Powered by Typeform